Poznaj nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ UDZIELI CI POMOCY TAK SZYBKO, JAK TO MOŻLIWE. NASI NAUCZYCIELE ZAWSZE POMOGĄ CI ROZWIKŁAĆ JAKIEKOLWIEK PROBLEMY EDUKACYJNE.
Kadrę pedagogiczną Żłobka i Przedszkola Niepublicznego „Tęczowa Kraina” tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę.
Nauczyciele są absolwentami uczelni pedagogicznych, posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi, ponadto biorą udział w licznych kursach kwalifikacyjnych, doskonalących oraz metodycznych.
W swojej pracy stosują nowatorskie osiągnięcia dydaktyczne w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, zdolności i sprawdzania postępów dziecka.
Cechuje ich otwartość, empatia, umiejętność organizacji i kreatywność w działaniu.
Nastawieni są na zaspakajanie indywidualnych potrzeb i pobudzanie rozwoju zgodnie z możliwościami intelektualnymi każdego dziecka.
Najważniejsze jest jednak to, że kochają pracę z dziećmi, wykonują ją z pasją , jak również posiadają predyspozycje do wykonywanego zawodu.

Nasza kadra

Dyrektor i psycholog
Monika Król
nauczyciel grupy żłobkowej GWIAZDECZKI
Nad prawidłowym funkcjonowaniem całej placówki czuwa:
Dyrektor placówki – Marzena Nowak-Bortnik
Ciepłą, życzliwą atmosferę oraz wszechstronny rozwój Państwa dzieci zapewniają nauczyciele:
W grupie najmłodszej żłobkowej  GWIAZDECZKI
W grupie starszej żłobkowej SŁONECZKA
W grupie ŻABKI
W grupie SÓWKI
W grupie PINGWINKI
W grupie ODKRYWCY zerówka
ZAJĘCIA DODATKOWE
Zajęcia gimnastyki korekcyjnej – Marek Sowa
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UZDOLNIENIA
Little Chief , warsztaty kulinarne w j. angielskim – Wychowawcy grup
Zajęcia społeczno-emocjonalne – ***
Język niemiecki – ***

Wiedza, doświadczenie, zabawa i pasja – to nas łączy. Tworzymy wykształcony, profesjonalny zespół. Mamy ogromne szczęście, bo robimy to, co umiemy i lubimy.

Administratorem danych osobowych Pani/Pana oraz danych Państwa dzieci jest „M. D. Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Mickiewicza 49, NIP 852-256-00-96, REGON 320710320 będąca organem prowadzącym niepubliczne przedszkole pod nazwą: „Tęczowa Kraina” Niepubliczne Przedszkole i Świetlica Kreatywnego Rozwoju Dziecka w Szczecinie.
> Klauzula informacyjna

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, zarówno osoby fizyczne, firmy prywatne jak i instytucje. Zróbmy razem jak najwięcej dla dobra naszych pociech.

Fundusze Europejskie – Program Regionalny
Kuratorium Oświaty – Zachodniopomorskie
Pomorze zachodnie
Unia Europejska – Fundusz Społeczny
Województwo Zachodniopomorskie
Zanim do nas przyjdziesz poznaj opinię o naszej placówce.

Co mówią o nas rodzice

It is the most wonderful place for children. When there is a longer break (e.g. Christmas) my children look forward to going to kindergarten again. I think that is recommendation enough 🙂

Jest to ulubione miejsce moich dzieci, zawsze chętnie i bez problemów idą do przedszkola. Kiedy jest dłuższa przerwa świąteczna moje dzieci nie mogą się doczekać jej końca. Zawsze wracają z przedszkola uśmiechnięte i wybawione.

Chciałabym podziękować za wspaniałą edukację, której doświadczyły moje dzieci w tym ciepłym i nieprzeciętnym przedszkolu. Panie były niezwykle pomocne i miłe, a ja z pewnością będę polecać was moim znajomym.