Marek Sowa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl.

Phone: +1(234) 567 89 10
Email: name@mail.com
Skype: namesurname

Friendly
Helpful
Polite
0%

It is the most wonderful place for children. When there is a longer break (e.g. Christmas) my children look forward to going to kindergarten again. I think that is recommendation enough 🙂

Jest to ulubione miejsce moich dzieci, zawsze chętnie i bez problemów idą do przedszkola. Kiedy jest dłuższa przerwa świąteczna moje dzieci nie mogą się doczekać jej końca. Zawsze wracają z przedszkola uśmiechnięte i wybawione.

Chciałabym podziękować za wspaniałą edukację, której doświadczyły moje dzieci w tym ciepłym i nieprzeciętnym przedszkolu. Panie były niezwykle pomocne i miłe, a ja z pewnością będę polecać was moim znajomym.